Szkoły i placówki w rejonie działania PPP 7
w roku szkolnym 2020/2021

PRZEDSZKOLA

 Nr  Adres  Opiekunowie
 4  ul. Do Studzienki 36  Marta Dopierała
 8  ul. Fundamentowa 8  Magdalena Kowalska
 1  ul. Władysława IV 14  Marta Dopierała
 2  ul. Malczewskiego 31  Marta Dopierała
 23  ul. Wolności 26  Marta Dopierała
 44  ul. Krasickiego 10  Marta Dopierała
 80  ul. Kolorowa  Michalina Płotka
 82  ul. Damroki 137  Iwona Kałdońska
 83  ul. Dąbka 35  Iwona Kałdońska
 Upublicznione  ul. Fundamentowa 8 i 10  Magdalena Kowalska
 Upublicznione  ul. Gostyńska (TIK/TAK) – Kokoszki  Magdalena Kowalska
 Upublicznione  ul. Krzemowa 2 OAP – Orunia  Magdalena Kowalska
 Upublicznione  ul. Azaliowa Kids – Lab  Iwona Kałdońska
 Niepubliczne  ul. Marzeń 2 MARCHEWKA
 Niepubliczne  ul. Okopowa POZYTYWKA
 Niepubliczne  Ujeścisko ARKA NOEGO
 Niepubliczne  Jasień ZIELONA DOLINA
 Niepubliczne  Jasień BAJECZNE
 Niepubliczne  Jasień ARTYSTYCZNO – JĘZYKOWE
 Niepubliczne  Orunia PARKOWE WZGÓRZE
 Niepubliczne  ul. Turzycowa 6 FASOLKA
 Niepubliczne  ul. Leszczynowa 60/1-2 MISIEK –       ZDZISIEK
 Niepubliczne  ul. Obywatelska 3 DE LA SALLE
 Niepubliczne  ul. Marii Skłodowskiej-Curie   3B ISKIERKA
 Punkt Przedszkolny „Olusia”  ul. Borówkowa 10
 Punkt Przedszkolny "Małe Lwy" - Jasień  ul. Konrada Guderskiego 60


SZKOŁY PODSTAWOWE

 Szkoła  Adres  Opiekunowie szkoły/ placówki
 SP  15  ul. Smoluchowskiego 13  K. Mówińska-Jakubowska– psycholog
 SP  19  ul. Hoene 6  M. Sztolpa-Zaremba – psycholog
 SP 45  ul. Matki Polki 3A  B. Grabowska – pedagog
 SP 47  Al. Reformacka 18  K. Mówińska-Jakubowska – psycholog
 SP 55  ul. Wolności 6  B. Świętorecka – pedagog
 SP 69  ul. Zielony Trójkąt 1  D. Wolny – pedagog
 SP 83  ul. Stokłosy 1  U. Rodzik – pedagog
 SP 85  ul. Stolema 59  A. Frost-Waluś – psycholog
 Pozytywna SP  ul. Azaliowa 18  D. Wolny – pedagog


SZKOŁY ZAWODOWE

 Szkoła  Adres  Opiekunowie
 Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum”
 XVIII LO
 Technikum Nr 18
 Branżowa Szkoła I stopnia Nr 18
 ul. Piramowicza 1/2  A. Beister – pedagog
 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1
 Technikum Nr 2
 Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2
 I LO dla Dorosłych
 Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 1
 CKP Nr 1
 CKU Nr 1
 Gdańska Akademia Seniora
 ul. Hallera 16  M. Nikończuk – psycholog
 Pomorskie Szkoły Rzemiosł  ul. Sobieskiego 90  M. Sztolpa-Zaremba  – psycholog


ZESPOŁY SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I LICEA OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 Szkoła  Adres  Opiekunowie
 ZSO Nr 5
 IV LO
 ul. Na Zaspę 31 A  A. Pietrowska – psycholog
 ZSO Nr 10
 XXIII LO
 SP 18
 ul. Krasickiego 10  M. Gołubiew – psycholog
 V LO  ul. Polanki 130 A  A. Pietrowska – psycholog
 VIII LO  ul. Kartuska 128  M. Sztolpa-Zaremba – psycholog


POZOSTAŁE PLACÓWKI

 Szkoła/placówka  Adres  Opiekunowie
 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa  ul. Legionów 3  B. Kurylonek – psycholog
 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
 Przedszkole Specjalne Nr 78
 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 78
 Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1
 ul. Góreckiego 16  M. Gołubiew – psycholog
 SP Nr 90 przy Uniwersyteckim Centrum Klinicznym  ul. Dębinki 7  M. Gołubiew – psycholog

 „Dom pod Cyprysami”

 ul. Cyprysowa 2  A. Frost- Waluś – psycholog

"Dom nad Jasieniem"

 A. Frost- Waluś – psycholog
Bursa Gdańska  ul. Piramowicza 1/2  M. Majewska – pedagog

SZKOŁY SPOŁECZNE
 Szkoła  Adres  opiekunowie
 III STO  ul. Waryńskiego 36  M. Gołubiew, D. Wolny
 Gdańska Szkoła Podstawowa, Gdańskie LO  ul. Małomiejska 58  M. Gołubiew, D. Wolny
 Szkoły im. De la Salle  ul. Słowackiego 101  M. Gołubiew, D. Wolny